Beheer

Het dagelijks beheer is in handen van het hoofd Plexus, het secretariaat, de contactpersoon studentenorganisaties Plexus, de technisch beheerder en de huismeesters.

Het beheer wordt bijgestaan door de Plexus Adviesgroep. Dit medezeggenschapsorgaan bestaat uit studenten, die de grootste gebruikersgroepen vertegenwoordigen.

Let op: voor vragen over inschrijvingen e.d. kunt u niet terecht bij het beheer van Plexus. Zie daarvoor de contactpagina van het Frontoffice Studentenzaken.

Hoofd Plexus

Danjo Raijer
e-mail: d.raijer@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 72 80

Secretariaat

Els Gips-Lalloesingh
e-mail: e.p.gips@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 80 08 (9.00 - 16.00 uur, ook voor zaalreserveringen)

Contactpersoon studentenorganisaties Plexus

Anita de Bruijn
e-mail: a.c.m.de.bruijn@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 11 66

Technisch beheerder

Edy Ramaekers (tevens telefoniecoördinator)
e-mail: e.c.g.ramaekers@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 30 10

Huismeesters

Remko Mikkenie (tevens webredacteur, BHV-coördinator en ICT-contactpersoon)
e-mail: r.mikkenie@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 11 42

Thierry Boxmeer
e-mail: t.boxmeer@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 11 86

Yoran Kremer
e-mail: y.kremer@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 30 10

Roel Starre
e-mail: r.starre@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 30 10

Pascal Velthuizen 
e-mail: p.velthuizen@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 30 10 

Maarten Cremers 
e-mail: m.n.cremers@sea.leidenuniv.nl
telefoon: 071 527 30 10

 
Laatst Gewijzigd: 19-07-2017